Göksu Makine Kimdir?Göksu Makine Ve Yedek Parça 2007 yılından beri faaliyeti olup endüstriyel Robot, makine ve endüstriyel elektronik malzemeleri satışı konusunda uzman bir firmadır. Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik ettiği ürünleri, yurt içi ve çevre ülkelerdeki sanayi kuruluşları firmalara sunmaktadır.

Firmamız, ikinci el sanayi makinesi, endüstri robotu ve endüstriyel otomasyon ürünleri tedariğini yapmaktadır. Yurt içi firmalarımızdan gelen demontaj ve geri dönüşüm teklifleri ile birlikte, ikinci el endüstriyel makine ve endüstriyel elektronik alım satımında bulunmaktadır. Metal işleme makinelarının bakım ve onarım ile birlikte, universal talaşlı İmalat makinelerinin CNC’ye çevirme işlemlerini uzman kadrosu ile birlikte kusursuz yerine getirmektedir.


Deneyim ve birikim, ticari faaliyetlerimizde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için bize yol göstermiştir. Teklifleri nitelikli ekibimiz sayesinde en kısa sürede ve ciddiyetle yanıtlama, ürün gruplarımızda güçlü stok, uygun fiyat söz verilen zamanda teslimat ana ilkelerimizdir.


Misyon

Kurumsal ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını, girişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyetine ilke edinerek, hızlı ve doğru biçimde analiz edip, ihtiyaca uygun ürün ve çözümlerle, en doğru zamanda buluşturmak, böylece müşterilerinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmaktır.Vizyon

Endüstriyel robot, otomasyon ve sanayi makinası dendiğinde akla gelen ilk isim olmaktır.Bizimle İletişime Geçin

Sizde avantajlı tekliflerimizden yararlanıp bizden teklif almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim